GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Toprak TV Canlı YayınıToprak TV; "Toprakta Hayat Var" sloganıyla yayın hayatına başlayan Toprak TV 2014 yılında kurulan tematik yayın yapan televizyon kanalıdır.

Gıda, tarım, hayvancılık ve ormancılık gibi toprağa bağlı sektörleri merkezine alan eğitici, bilgilendirici nitelikte yayınlar yapmaktadır. Tarafsız ve akademik doğruluğu esas alan yayınlar yapma iddiası taşıyan Toprak TV, kesintisiz devam eden yayın akışıyla geçimini topraktan kazanan, toprak emekçisi toplumsal kesimlere hitap etmektedir.

Toprak ve toprağa bağlı olarak gelişme gösteren tarım, hayvancılık ve ormancılık alanlarında, çiftçi ve köylü nüfusun üretim faaliyetlerine yönelik hem eğitici nitelikli hem de yüksek katma değer sağlayan projeleri izleyicilerin beğenisine sunarak toprağa bağlı üretim alanlarında verimli sonuçlar alınmasına katkı sağlayan yayınlar yapmaktadır. Tarımsal üretimden pazarlamaya tarım ile ilgili tüm meseleler hakkında ayrıntılı ve özenli programlarıyla tarım, hayvancılık, ormancılık sektörlerindeki tüm gelişmeleri yakından takip etmek isteyen izleyiciler için önemli yayın kanalları arasında yer almaktadır.

Toprak Tv, kırsal kesimin üreticilik ile ilgili dertlerine, sorunlarına önem veren programları içeren özel yayınlar da yapmaktadır. Güvenilir, temiz iyi gıda kaynakları; tarımsal üretim sektöründeki teknik ve teknolojik gelişmeler, güncel ve verimli üretim yöntemleri, tarım ve hayvancılık hakkında yasal düzenlemeler; hayvan besiciliği, hayvansal üretim, hayvan bakımı ve hastalıkları konusundaki geçerli bilgileri temele alan programlarıyla, alanında uzman kişilerin yorumlarıyla tarım ve hayvancılığa katkı sunmaktadır.

İzleyicilere, tarım ve hayvancılık gibi temel üretim alanları hakkında bilgilendirme yapmak ve bu üretim türlerini teşvik etmek amacıyla çeşitli programlar yapan kanal, bahçeyle ilgilenen insanların da ilgisini çekmektedir. Toprak ile ilgili gelişmelerin nabzını tutan haberciliğiyle de güncel ve modern tarım tekniklerini Türkiyeli izleyicilere tanıtma, hayvancılığın ve tarımın gelişimine katkı sunma konusunda önde gelen televizyon kanalları arasında yer almaktadır. Anadolu’nun zengin kültürü ile tarımsal üretime dair bölgesel durumları haftanın her günü televizyon ekranlarına taşıyan Toprak Tv, toprak temelli yayıncılık anlayışıyla hem üreticilere hem de sektörün ihtiyaçlarına yönelik kaliteli içerikler yayınlamaktadır.


Kanal Adı: Toprak TV
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Belgesel
Ünvanı: TOPRAK RADYO TELEVİZYONU

İletişim Bilgileri
Telefon: 0(216) 342 12 00
Fax: 0(212) 232 25 80
E-mail: [email protected]
Web: http://www.toprak.tv
Adres: İcadiye Mah. Cumhuriyet Cad. Ayarcıbaşı Sk. NO:3B Bağlarbaşı/Üsküdar/İstanbul


Toprak TV canlı yayınını sitene ekle

Toprak TV İzleyici Yorumları


Yorum Yap
Hatalı Yayın Bildir
Adınız E-Posta Yormunuz
Bu kanal için henüz hiç yorum eklenmemiş.
İlk yorum yapan olmak istermisiniz?

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan aktif olan ziyaretçilerin izlediği kanallar.