Reytingler

Reyting Haberleri

31 Mart 2023 Cuma reyting sonuçları

Kızılcık Şerbeti’nin Yalı Çapkını’nı tahtından indirdiği 31 Mart Cuma günü Kanal D'de yeni başlayan Yıldız De Bana yarışması yapımcısını sevindirdi. Reyting listeleri haberimizde

30 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

30 Mart 2023 Perşembe reyting sonuçları açıklandı. Camdaki Kız’ın liderliği devam ederken Aldatmak ilk 3’te yer adı. Yeni başlayan Yüz Yıllık Mucize yapımcısını sevindirdi.

29 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Her Çarşamba yaşanan ikincilik koltuğu mücadelesi bu hafta yaşanmadı. Kuruluş Osman’ın yayınlanmadığı 29 Mart Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi belli oldu.

28 Mart 2023 Salı Reyting Sonuçları

Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, Türkiye-Hırvatistan Maçı, FOX Haber, Üç Kız Kardeş’in yayınlandığı 28 Mart Salı günü ekran karnesi belli oldu. Yürek Çıkmazı yeni bölüm yayınlanmadı.

27 Mart 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma, Veda Mektubu, Survivor 2023, FOX Haber ve Ömer dizisinin yer aldığı 27 Mart Pazartesi gününe ait reytingler belli oldu.

26 Mart 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Her hafta sonu Teşkilat, Yargı ve FOX Haber arasında yaşanan rekabetin takip edildiği 26 Mart Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı.

25 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

Ermenistan- Türkiye, Gülbin Tosun ile FOX Haber, Güldür Güldür Show ve Kardeşlerim arasında liste rekabetinin yaşandığı 25 Mart 2023 Cumartesi gününün ekran karnesi açıklandı.

Kızılcık Şerbeti reytinglerde Yalı Çapkını’na fark attı

Totalda 9,18 reyting alan Kızılcık Şerbeti dizisi AB grubunda 11,55 e , ABC1 grubunda ise 11,99 reytinge ulaşarak yapımcısının ve yayıncısı olan Show TV’nin yüzünü güldürdü.

Kraliçe Dizisi Reytinglerde Şaşkınlık Yarattı

İlk bölümü Çarşamba akşamı yayınlanan ve seyircinin merakla beklediği yeni dizi Kraliçe’nin ilk bölüm reytingleri Kanal D’yi korkuttu.

23 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Bir perşembe klasiği haline gelen Camdaki Kız, Fox Haber ve Al Sancak sıralaması 23 Mart Perşembe günü yayınlanan reyting sonuçlarına yansıdı. Yeni dizi Yüz Yıllık Mucize 6. oldu.

22 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Gönül Dağı ilk defa kendi günnüde yayınlanamdığı 22 Mart Çarşamba gününü reyting sonuçları açıklandı. Gönül Dağı başka günde yayınlanmasına rağmen reytinglerde birinci oldu.

21 Mart 2023 Salı Reyting Sonuçları

Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, ATV Haber, Üç Kız Kardeş arasında yaşanan yoğun rekabetin yaşandığı 21 Mart Salı gününün ekran karnesi belli oldu.

Kızılcık Şerbeti reytinglerde durdurulamıyor

Gold Film tarafından hazırlanan sezonun yeni dizilerinden Kızılcık şerbeti son iki haftada büyük bir reyting atağına kalktı ve gün birinciliğine kadar yükseldi.

20 Mart 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, FOX Haber ve Ömer dizisinin yer aldığı 20 Mart Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı. Pazartesi gününün lideri yine Alparslan oldu.

19 Mart 2023 Pazar Reyting Sonuçları

19 Mart Pazar günü yayınlanan programların reyting sonuçları belli oldu. Rekabetin en çok yaşandığı Total’de zirvede Teşkilat dizisi yer alırken Yargı dizisi takibini sürdürdü.

18 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber ve Güldür Güldür Show arasında yaşanan rekabetin izleyiciyi heyecanlandırdığı 18 Mart Cumartesi günü yapımların reyting sonuçları belli oldu

17 Mart 2023 Cuma Reyting Sonuçları

17 Mart Cuma günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları açıklandı. Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti arasında geçen yol açan reytinglerde zirve Kızılcık Şerbeti'nin oldu.

16 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Camdaki Kız, Esra Erol, FOX Haber, Al Sancak ve Aldatmak arasında rekabetin yaşandığı 16 Mart Perşembe günü ekran karnesi belli oldu. Total'de Esra Erol'da sürprizi yaşandı.

15 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Merak edilen 15 Mart 2023 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Kuruluş Osman ve Adım Farah arasında yaşanan rekabette günün galibi her zamanki gibi Kuruluş Osman oldu.

14 Mart 2023 Salı Reyting Sonuçları

14 Mart Salı günü televizyonlarda yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam, FOX Haber, Üç Kız Kardeş arasında reyting savaşları yaşandı.